Restaurace Pacalůvka se nachází v klidné části v Havířově-Životicích nedaleko Těrlické přehrady. Restaurace nabízí stylové prostředí, které přímo vybízí k příjemnému posezení s přáteli, či k uspořádání svatební hostiny, narozeninové párty, nebo jakékoliv soukromé oslavy. Restaurace Pacalůvka Vám nabízí široké využití prostor, jak pro individuální či skupinové posezení, pro pořádání večírků, svateb či firemních prezentací.

V okolí restaurace se nachází všem jistě známá Těrlická přehrada a v nedalekých Životicích památník obětem druhé světové války. Rovněž se nedaleko naší restaurace nachází Těrlický přírodní okruh, na kterém se po znovuobnovení pořádají každoročně závody silničních motocyklů pod názvem „Zlatý kahanec“.

V naší restauraci nabízíme českou kuchyni, polední menu, minutková jídla, speciality z grilu a mnoho dalších gastronomických pochoutek. Samozřejmostí je také široká nabídka nápojů od nealka až po milovníky lahodných vín. Z našeho nápojového lístku si vybere opravdu každý.

V letních měsících si můžete odpočinout na letní zahrádce, která se nachází hned za naší restaurací. Vzhledem ke klidné lokalitě, ve které se restaurace Pacalůvka nachází a blízkosti těrlické přehrady je naše letní zahrádka v letních měsících hojně využívaná cykloturisty, kteří se k nám pravidelně a rádi vracejí pro osvěžení po dlouhých a náročných výletech. Zahrádka je samozřejmě oplocena a tak je postaráno i o bezpečí vašich ratolestí.

Pro řidiče je vyhrazeno několik parkovacích míst přímo u naší restaurace.

Přejeme Vám příjemně strávený čas v restauraci Pacalůvka

3